O FIRMĚ  MBT METAL, s.r.o.                   pro hlavní stránku - klikněte na logoLOGO_MBT_NOV__.png

 

Firma MBT METAL, s.r.o. byla založena v r. 1994. Hlavní výrobní náplní bylo tváření trubek na kovacím stroji metodou "za studena". Firma získala velkou zahraniční zakázku na dodávku nábytkových konusových noh ke kacelářskému nábytku a spolupracuje s touto firmou dosud. Kromě konusových noh vyrábíme pro stejnou firmu zemní díly pro silniční značky, držáky vlajek apod. Nábytkové nožky  a stolové nohy dodáváme pro nábytkáře a firmy zabývající se vybavením iteriérů. Oblíbené centrální stolové nohy můžeme doporučit pro vybavení každého interiéru.

V posledních deseti letech jsme se zaměřili také na výrobu nerezového zábradlí. Zprvu jsme dodávali pro polský trh balkónové zábradlí tzv. "balustrády". Následně jsem rozšířili výrobu pro tuzemské stavební firmy i pro maloodběratele. Kvalitní nerezové zábradlí pro interiér i exteriér je nyní dostupné prakticky pro každého. Vyvinuli jsme systém stavebnice, který je výhodný hlavně z hlediska montáže a dopravy. Jednotlivé díly lze smontovat bez použití svářecí techniky. Tím se urychlí doba montáže a zároveň se stává levnějším a tím i pro zákazníka ideálním řešením. 

Máme v nabídce 6 základních typů stavebnicového nerezového zábradlí. Můžete si vybrat jak balkónové zábradlí, tak zábradlí pro francouzská okna.

Jsme schopni vyrobit i atypické zábradlí na přání zákazníka.

V nabídce máme také kompletní plotový program. Vyrábíme pojezdové  a křídlové brány na elektrický pohon nebo manuální ovládání. Plotové díly z tvarovaných trubek v obloukovém profilu zvlášť vyniknou ve spojení s kamennou podezdívkou.

Spolupracujeme se stavebními firmami, s nábytkáři a stolaři i firmami zabývajícími se vybavením interiérů. Nerezové zábradlí vyrábíme na zakázku pro zákazníky z celé ČR i Slovenska, kde máme obchodní zastoupení v Povážské Bystrici.

Těšíme se na Vás.

CERTIFIK__TY.jpg
Certifikát systému řízení výroby
Systém řízení výroby pro balkónová a schodišťová zábradlí
Stavební technické osvědčení
Copyright MBT Metal, s.r.o. © 2010 Created by Ligocki.cz